Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Gola Wąsoska – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Dolnym Śląsku

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Siodłkowice

Siodłkowice(Gola Wąsoska + 23 km)

150 000 zł1 148 m² 130,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam atrakcyjna działkę budowlana w spokojnej okolicy, dookola zabudowa domkow jednorodzinnych. Umiejscowiony, siodlkowice Szymanow 3 minuty od Świebodzic. Działka w kształcie kwadratu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Borzęcin

Borzęcin(Gola Wąsoska + 22 km)

198 000 zł1 287 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1287 mkw położona w miejscowości Borzęcin (gmina Żmigród). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - symbol mn/3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Osiek

Osiek(Gola Wąsoska + 25 km)

395 000 zł2 515 m² 157,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2500 m , położona w malowniczej i cichej wsi Bukołowo, gmina Żmigród, zaledwie ok. 50 km od Wrocławia (dojazd drogą ekspresową S5 -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Straszowice

Straszowice(Gola Wąsoska + 23 km)

231 782 zł5 796 m² 39,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana + Las *możliwość kupna mniejszej Działki pod ścianą lasu nr 371/13, 371/14, 371/15 o łącznej powierzchni 5796 m2 w najurokliwszej okolicy Wołowa, pełnej ścieżek przez.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krzelów

Krzelów(Gola Wąsoska + 21 km)

80 000 zł1 368 m² 58,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta tylko w naszym biurze! Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1368 m2 w centrum wsi Krzelów. Dokoła zabudowa mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Rydzyna

Rydzyna(Gola Wąsoska + 23 km)

728 000 zł2 080 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu Atrakcyjna działka o pow. 2080 m2 położona w miejscowości Rydzyna/ Dąbcze przy Zalewie Rydzyńskim. - wynagrodzenie doradcy pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. XXX-lecia

Rawicz(Gola Wąsoska + 12 km)

2 300 000 zł20 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny, 2 ha, rawicz. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 2 ha Cena: 2 300 000zł Media (w drodze): prąd, woda, kanalizacja, gaz, światłowód Kształt działki: prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Zbaków Dolny(Gola Wąsoska + 5 km)

89 700 zł1 380 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Zbaków Dolny, zaledwie 5 minut od węzła drogi ekspresowej S5 przy Rawiczu i tylko 60 km od Wrocławia. Lokalizacja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Brodowice

Brodowice(Gola Wąsoska + 24 km)

80 000 zł2 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w naszym biurze Działki pod budowę mieszkaniową w miejscowości Brodowice gm. Rudna , powiat Lubin, województwo dolnośląskie. Nieruchomości gruntowe niezabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Kowalikowa

Szymanowo(Gola Wąsoska + 14 km)

772 000 zł28 395 m² 27,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o łącznej powierzchni 2,8395 ha, zlokalizowane w obrębie Szymanowa ulicy Kowalikowej (gmina Rawicz). Oferta łączy w sobie bezpośredni potencjał budowlano-usługowy.